пр-т Степана Бандери, 28а (Б), 3 поверх., Київ, Україна
+380 (44) 344-20-50
+380 (67) 620-49-00
вверхвниз

Побутовий осушувач повітря Trotec TTK 70 HEPA
- В наявності
11 399 ₴
+380 (44) 344-20-50
- +380 (67) 620-49-00
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Елегантний дизайнерський осушувач та очисник повітря TTK 70 HEPA – це професійний пристрій для комплексного контролю мікроклімату. У ньому поєднуються дві технології для покращення якості повітря: ефективне регулювання вологості та одночасне, на 95%, очищення повітря. Це подвійний захист будинку або офісу, особливо необхідний, щоб попередити чергову атаку вірусних інфекцій.
Технічна досконалість цієї моделі дозволяє дихати вільно і бути здоровим цілий рік! TTK 70 HEPA - осушувач «2 в 1» автоматично відрегулює вологість і утримуватиме її на рівні норми (40 - 60%) у приміщеннях площею до 50 м² (125 м³). Працюючи в широкому діапазоні температур, він може забирати з повітря до 24 літрів конденсату на добу.
Подвійна система фільтрації з фільтром попередньої очистки та HEPA-фільтром очищає повітря в приміщенні, видаляючи 95 відсотків шкідливих вірусів, бактерій, спор цвілі, алергенів, пилку, побутового або дрібного пилу, а також інших речовин, що забруднюють повітря.
Для кого потрібен такий осушувач?
Ідеальне рішення для:
квартир та будинків після затоплення чи ремонту
швидкого сушіння білизни без балкона
алергіків і сімей з дітьми (HEPA-фільтрація)
підвалів, гаражів та приміщень без вентиляції
службових приміщень, готелів та пансіонатів
офісів та комерційних приміщень
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trotec |
| Споживана потужність | 420 Вт |
| Продуктивність осушення | 20 л/добу |
| Об'єм бака для конденсату | 6.5 л |
| Рівень шуму | 48 дБ |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Параметри підключення до мережі | |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 565 мм |
| Ширина | 340 мм |
| Глибина | 225 мм |
| Вага | 13 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Використовуваний холодоагент | R290 |
| Напруга мережі | 1*220 |
| Тип управління | Електронне/сенсорне |
| Країна-виробник товару | Німеччина |
| Виробник (країна) | Німеччина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 399 ₴










